Інтерес до технічних спеціальностей підвищився

У абітурієнтів підвищився інтерес до технічних спеціальностей, про що свідчить статистика, надана Українським центром оцінювання якості освіти. Станом на  4квітня 2013 року для участі у тестуванні зареєстровано 322 430 осіб, з них четверта частина минулорічних випускників. За правилами максимально можна вибрати 4 предмети. Таку можливість хочуть використати близько 65 % осіб.

Українська мова та література є обов'язковою для вступу, тому цей предмет вибрали 98% від усіх зареєстрованих. На другому місці математика, обійшовши історію України у порівнянні с 2012 роком. Відсоток бажаючих 61,2, історія України - 60,6%.

Також підвищився інтерес до фізики і хімії, натомість до російської мови та всесвітньої історії знизився.

Нагадаємо, що через несприятливі погодні умови 23 березня пробне тестування у деяких регіонах було відмінено повністю. Також за складних умов деякі участники не змогли дістатися до пунктів тестування. Для таких призначено дату 6 квітня 2013, коли буде можливість скласти пробний тест з української мови і літератури, біології, фізики, російської мови, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської

30 березня 2013 року відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з математики, історії України, хімії, географії, світової літератури.

5 квітня 2013 року, за матеріалами testportal.gov.ua

читайте также:

Весенние каникулы 2013 и пробное тестирование

Календарь абитуриента 2013